SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
368 125 €
(4 231 € / m²)
Prodaja
2
2+
87 m²
Calle Valencia, la Nucia

spavaća soba2
stan87 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

New-Build Residential Apartments in La Nucía with all facilities nearby Modern Homes in the Heart of La Nucía This exclusive residential development ...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Calle Valencia, la Nucia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu