Popis ponuda
45
45
45
108 000 €
(1 662 € / m²)
Prodaja
2
2+
65 m²
Calle Marqués de Fontalba, Jacarilla
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
65 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
New listing in the charming village of Jcarilla 2 bed 2 bath top floor apartment with private solarium and parking
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Bazen
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Kat
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
30dana
Ažurirano:
23dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Calle Marqués de Fontalba, Jacarilla
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.