Popis ponuda
28
28
28
489 000 €
(4 041 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
121 m²
Carrer de Josep Tharrats, Girona
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
121 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Hi ha habitatges… i després hi ha aquells que marquen la diferència.
Aquest destaca per un element molt poc habitual a Girona: una espectacular terra...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
F - Vrlo neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
43dana
Ažurirano:
14dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Carrer de Josep Tharrats, Girona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.