Popis ponuda
39
39
39
480 000 €
(5 161 € / m²)
Prodaja
4
2+
93 m²
Carrer del Migdia, Girona
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
93 m²
kupaonice
2+
PISO EN EL EIXAMPLE DE GIRONA
¡ORIENTACIÓN SUR, BALCÓN EXTERIOR Y ESPACIOS MUY BIEN APROVECHADOS!
Te present...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
lift
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Zasebna kuhinja
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
90dana
Ažurirano:
90dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Carrer del Migdia, Girona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
1001 PORTALES
Jordi SULIVERA
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
1001 PORTALES