Popis ponuda
24
24
24
480 000 €
(4 000 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
120 m²
Carrer del Migdia, Girona
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
120 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
¡ORIENTACIÓ SUD, BALCÓ EXTERIOR I DISTRIBUCIÓ EXCEL·LENT!
Et presento aquest magnífic habitatge situat en una de les zones més demandades de l’Eixamp...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Zasebna kuhinja
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
92dana
Ažurirano:
28dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Carrer del Migdia, Girona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.