SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
998 000 €
(10 505 € / m²)
Prodaja
3
2+
95 m²
Fuengirola

spavaća soba3
stan95 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Set along Fuengirola's renowned Paseo Marítimo, this penthouse offers a rare opportunity to enjoy panoramic sea views from both inside and out. With 9...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Fuengirola
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Slični oglasi

Slično u inozemstvu