SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
674 960 €
(2 616 € / m²)
Prodaja
4
1
258 m²
Camino de la Cantera, Fuengirola

spavaća soba4
stan258 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Přichází nabídka, která kombinuje praktické řešení bydlení s dlouhodobou investiční hodnotou, a to v rezidenčním komplexu o 26 nemovitostech, kde si v...

Nenamješten
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Camino de la Cantera, Fuengirola

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Slični oglasi

Slično u inozemstvu