SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
440 000 €
(4 314 € / m²)
Prodaja
4
1
102 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

spavaća soba4
stan102 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Fantastický, prostorný a slunný byt na prodej ve Fuengirole, v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Původně čtyřpokojový byt byl zrekonstruován na ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiSigurnost

Nenamješten
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu