SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
284 000 €
(4 303 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Paseo Marítimo Rey de España, Fuengirola

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartmán na prodej v Los Boliches - Výborná investiční příležitost

Apartmán k prodeji ve vynikající lokalitě v Los Boliches, jen několik minut chůze ...

Nenamješten
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Paseo Marítimo Rey de España, Fuengirola

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu