SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
725 000 €
(6 092 € / m²)
Prodaja
3
1
119 m²
Avenida de Carvajal, Fuengirola

spavaća soba3
stan119 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

V Fuengirole vám nabízíme výjimečný komplex 22 apartmánů s panoramatickým výhledem na moře, který kombinuje moderní design, komfort a dlouhodobou inve...

Nenamješten
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Avenida de Carvajal, Fuengirola

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Slični oglasi

Slično u inozemstvu