SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
395 000 €
(6 695 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

spavaća soba3
stan59 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Tento téměř nový světlý penthouse s perfektní polohou v centru Fuengiroly nabízí to nejlepší z obou světů: jen pár kroků od pláže a pulzujícího centra...

Nenamješten
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu