SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 390 000 €
(8 373 € / m²)
Prodaja
3
2+
166 m²
Avenida de Carvajal, Fuengirola

spavaća soba3
stan166 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxury Sea View Apartments 100 m from the Beach in Carvajal, Fuengirola Contemporary Design and Coastal Tranquility This exclusive new development of...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Avenida de Carvajal, Fuengirola
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu