SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
620 000 €
(6 200 € / m²)
Prodaja
3
2+
100 m²
Paseo Marítimo Rey de España, Fuengirola

spavaća soba3
stan100 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Wake up to the sound of the waves and enjoy life on the beachfront in Los Boliches! This bright and spacious apartment with three bedrooms features an...

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Paseo Marítimo Rey de España, Fuengirola
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu