SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
495 000 €
(4 267 € / m²)
Prodaja
3
2+
116 m²
Calle Badajoz, Fuengirola

spavaća soba3
stan116 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Charming Ground Floor Apartment with 3 Bedrooms in Garden Home, Los Pacos – Fuengirola. Has a Tourist License . ¡¡ Welcome to this beautiful ground f...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Calle Badajoz, Fuengirola
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu