SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
520 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
2
2+
104 m²
Calle Carvajal, Fuengirola

spavaća soba2
stan104 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusive New-Build Apartments and Penthouses with Sea Views in Fuengirola Luxury Living Redefined on the Costa del Sol This exceptional new resident...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Calle Carvajal, Fuengirola
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu