SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
445 995 €
(5 575 € / m²)
Prodaja
3
2+
80 m²
Calle Valle Inclán, Fuengirola

spavaća soba3
stan80 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Magnificent fourth-floor apartment in a modern development, designed to maximize natural light, comfort, and a functional layout, located in a contemp...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloKatNamještenoPametni uređajiTuš kabina

Ostalo
Dob ponude: 76dana
Ažurirano: 51dana

Lokaliteti

Calle Valle Inclán, Fuengirola
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Sky

Slični oglasi

Slično u inozemstvu