SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
360 000 €
(4 091 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
88 m²
Carrer Veneçuela, Finestrat

spavaća sobaatypical
stan88 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the charming town of Finestrat, this exclusive residential complex offers a selection of 25 homes designed to enjoy maximum comfort and ele...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Carrer Veneçuela, Finestrat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Carina BEERENS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu