SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
339 900 €
(3 863 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Carrer Copenhaguen, Finestrat

spavaća soba3
stan88 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Nový vývoj: Ceny od 269 900 € do 339 900 €. [Ložnice: 2] [Koupelny: 2] [Zastavěná plocha: 88 m2 - 163 m2].
Představujeme vám jeho novou jedinečnou a ...

Nenamješten
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Carrer Copenhaguen, Finestrat

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu