SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
389 900 €
(2 392 € / m²)
Prodaja
2
2+
163 m²
Carrer d'Oliva, Finestrat

spavaća soba2
stan163 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the charming town of Finestrat, this residential complex offers a variety of housing options including apartments, ground-floor units, and ...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Carrer d'Oliva, Finestrat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu