SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
114 100 €
(3 169 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
36 m²
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

spavaća sobaatypical
stan36 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Tourist Licensed New Build Apartments in Finestrat: Investment Opportunity Near Golf and Benidorm Exclusive Investment Apartments in Finestrat-Costa ...

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu