SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
339 900 €
(3 863 € / m²)
Prodaja
2
2+
88 m²
Carrer d'Oliva, Finestrat

spavaća soba2
stan88 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the charming town of Finestrat, this residential complex offers a variety of housing options including apartments, ground-floor units, and ...

Ostalo
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Carrer d'Oliva, Finestrat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu