SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
469 900 €
(2 238 € / m²)
Prodaja
3
2+
210 m²
AVENIDA GRANADA, Finestrat

spavaća soba3
stan210 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the charming town of Finestrat, this residential complex offers an exclusive selection of 35 high-bungalow and low-bungalow properties. Des...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 20dana

Lokaliteti

AVENIDA GRANADA, Finestrat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu