SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
763 500 €
(4 926 € / m²)
Prodaja
5
2+
155 m²
Calle Benadalid, Estepona

spavaća soba5
stan155 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

فيلات في مجمع اجتماعي مطل على البحر في ميخاس مالقة
تقع الشقق المبنية حديثًا في مجمع سكني اجتماعي في إيستيبونا، كوستا ديل سول. تتمتع المنطقة بمناخ جميل...

Ostalo
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 491dana

Lokaliteti

Calle Benadalid, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu