SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
799 000 €
(5 327 € / m²)
Prodaja
3
2+
150 m²
Calle Trajano, Estepona

spavaća soba3
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

An exclusive collection of luxury apartments on the New Golden Mile designed to combine sophisticated contemporary architecture with exceptional resor...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Calle Trajano, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mosaic Realty

MosaicRealty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu