Popis ponuda
9
9
9
543 000 €
(3 644 € / m²)
Prodaja
3
2+
149 m²
calle Lago, Estepona
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
149 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Welcome to a home that holds its own among the very finest on the Costa del Sol.
Taray Residences is more than just a place to live; it's a gateway t...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Vrtovi
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
11dana
Ažurirano:
11dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
calle Lago, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.