SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
425 000 €
(4 009 € / m²)
Prodaja
2
2+
106 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba2
stan106 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious Ground-Floor Apartment in La Concha-Resina Golf, Estepona – Huge Terrace, Renovated Interiors, and Resort Amenities! Elevate your coastal liv...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaNakon renovacijeKatOtvoreni dnevni boravakKadaTuš kabina

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu