SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
670 000 €
(5 583 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba3
stan120 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Set within a quiet and well-established residential area of Estepona, this bright duplex property offers an appealing balance of space, privacy and co...

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lucas Fox Estepona

Slični oglasi

Slično u inozemstvu