SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
620 000 €
(9 688 € / m²)
Prodaja
2
2+
64 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba2
stan64 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxury 2-Bedroom Penthouse with Private Rooftop – Alcazaba Lagoon, Costa del Sol Discover this exceptional 2-bedroom penthouse located in the prestigi...

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu