SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
530 000 €
(3 732 € / m²)
Prodaja
2
2+
142 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba2
stan142 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Oplev en eksklusiv nybygget bebyggelse designet til dem, der søger et kvalitets hjem ved havet. Dette boligprojekt tilbyder boliger, inklusiv rummelig...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Rivera Estates

Slični oglasi

Slično u inozemstvu