SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
3 700 000 €
(17 874 € / m²)
Prodaja
5
1
207 m²
Calle Teniente Riera, Estepona

spavaća soba5
stan207 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

V srdci Estepony nabízíme exkluzivní rezidenci osmi jedinečných apartmánů a penthousů, kde se snoubí moderní komfort s výhledem na moře a klidným stře...

Nenamješten
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Calle Teniente Riera, Estepona

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Slični oglasi

Slično u inozemstvu