SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
4 800 000 €
(24 242 € / m²)
Prodaja
4
1
198 m²
Calle Teniente Riera, Estepona

spavaća soba4
stan198 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteDa
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Představujeme exkluzivní rezidenci v Esteponě, která nabízí osm pečlivě navržených apartmánů a penthousů s úchvatným výhledem na moře a promyšleným dů...

Nenamješten
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Calle Teniente Riera, Estepona

Građanski sadržaji

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Slični oglasi

Slično u inozemstvu