SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
340 000 €
(3 301 € / m²)
Prodaja
3
1
103 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba3
stan103 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Fantastický penthouse v luxusním projektu s golfovým hřištěm. Tato prestižní uzavřená komunita nabízí golfové hřiště, několik restaurací a obchodů.
Pe...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledKatOtvoreni dnevni boravakNamještenoDrveni pod

Nenamješten
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Građanski sadržaji

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu