SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 640 000 €
(9 371 € / m²)
Prodaja
2
2+
175 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba2
stan175 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

DER RAUM:
Stellen Sie sich vor, Sie erwachen in einem Refugium, in dem italienische High-Fashion mit der Gelassenheit des Mittelmeers verschmilzt. Mar...

Ostalo
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SEAMARBELLA PROPERTIES AND HOMES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu