SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
329 000 €
(2 886 € / m²)
Prodaja
4
2+
114 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba4
stan114 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacious Four-Bedroom Apartment in Estepona’s Historic Centre Discover the opportunity to acquire a property with an unbeatable location in the heart ...

Ostalo
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu