SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
405 000 €
(3 821 € / m²)
Prodaja
2
2+
106 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba2
stan106 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ejendomme i Serenity Gardens Estepona, MálagaI gang med konstruktionen i Estepona! Et eksklusivt boligkompleks designet til dem, der søger mere end bl...

Ostalo
Dob ponude: 35dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Rivera Estates

Slični oglasi

Slično u inozemstvu