SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 300 000 €
(11 607 € / m²)
Prodaja
3
2+
112 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba3
stan112 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ground Floor Apartment, Estepona, Costa del Sol. 3 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 112 m2, Terrace 61 m2. Setting : Beachfront, Beachside, Close To Shops...

Ostalo
Dob ponude: 50dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu