SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
515 000 €
(3 433 € / m²)
Prodaja
4
2+
150 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba4
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Penthouse, Estepona, Costa del Sol. 4 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 150 m2, Terrace 40 m2. Setting : Town, Commercial Area, Village, Close To Shops, Cl...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu