Popis ponuda
23
23
23
312 000 €
(3 184 € / m²)
Prodaja
3
2+
98 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
98 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Middle Floor Apartment, Estepona, Costa del Sol. 3 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 98 m2, Terrace 4 m2. Setting : Town, Commercial Area, Beachside, Villa...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
59dana
Ažurirano:
30dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.