SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
975 000 €
(6 500 € / m²)
Prodaja
2
2+
150 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba2
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Penthouse, Estepona, Costa del Sol. 2 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 150 m2, Terrace 134 m2. Setting : Close To Shops, Close To Sea, Close To Schools, U...

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu