SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
282 000 €
(3 241 € / m²)
Prodaja
3
1
87 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba3
stan87 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Centrally located apartment in Estepona on the fifth floor with elevator access. Panoramic views as there are no buildings surrounding it. Southeast f...

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu