SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
950 000 €
(5 901 € / m²)
Prodaja
3
2+
161 m²
Calle Terraza, Estepona

spavaća soba3
stan161 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Magnificent home with frontal views of the sea!. Living on the beachfront is a true luxury and with this home you have it at your fingertips. We pres...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Calle Terraza, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu