SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
690 000 €
(5 610 € / m²)
Prodaja
3
2+
123 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba3
stan123 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This beautifully appointed 123m2 residence with a 20m2 terrace offers the perfect blend of modern comfort and prime location. Just a 10-minute stroll ...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu