SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
650 000 €
(6 633 € / m²)
Prodaja
2
2+
98 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba2
stan98 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Unique beachfront opportunity located in the sought-after area of Buenas Noches, Estepona, this frontline beach apartment offers direct access to the ...

Ostalo
Dob ponude: 53dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu