SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
2 750 000 €
(14 103 € / m²)
Prodaja
3
2+
195 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba3
stan195 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Elegant Ground-Floor Apartment in Doncella Beach, Estepona An exceptional opportunity to own a luxurious 3-bedroom, 3-bathroom residence in the presti...

Ostalo
Dob ponude: 53dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu