SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
880 000 €
(4 731 € / m²)
Prodaja
2
2+
186 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba2
stan186 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Impressive duplex penthouse of 160 m2 in front of the beach with magnificent views of the sea and the port of Estepona. It is located in a secure and ...

Ostalo
Dob ponude: 51dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu