SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 200 000 €
(10 526 € / m²)
Prodaja
3
2+
114 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba3
stan114 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nestled in the prestigious Cataleya Phase 2, this stunning ground-floor 3-bedroom apartment offers the perfect blend of contemporary elegance, outdoor...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu