SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
500 000 €
(3 571 € / m²)
Prodaja
2
2+
140 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba2
stan140 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Presenting an elegant, recently built apartment located in the prestigious Benatalaya development, in the eastern area of Estepona, Málaga. Boasting a...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu