SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
515 000 €
(2 769 € / m²)
Prodaja
2
2+
186 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba2
stan186 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This duplex penthouse is located in the Serenity Views Urbanization, in West Estepona, and stands out for its impressive sea views and spaciousness. T...

Ostalo
Dob ponude: 52dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu