SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 174 000 €
(9 949 € / m²)
Prodaja
3
2+
118 m²
Camino de Brijan, Estepona

spavaća soba3
stan118 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxury Living in the New Golden Mile – Modern Apartments & Penthouses Near Marbella Prime Location Near Beaches, Golf, and Exclusive Destinations Dis...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Camino de Brijan, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu