SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 090 000 €
(7 032 € / m²)
Prodaja
3
2+
155 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

spavaća soba3
stan155 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Taray Residences - Off plan contemporary development Taray Residences is an exclusive off-plan development located in the prestigious Los Flamingos Go...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu